اصول طراحي محصول

55,000 تومان
مشخصات محصول
نام ویژگیمقدار ویژگی
نویسندهريچارد موريس
مترجمنازيلا محمدقليزاده
نوبت چاپ2
تعداد صفحات176
نوع جلدشوميز
قطعوزيري
سال نشر1398
موضوعهنر
نوع کاغذتحرير
وزن (به گرم)494
شابک9786006016634

برای کمک به طراحان، بدنه ای درحال رشد از تحقیقات در زمینه ابزارهای طراحی و روش ها وجود دارد. هرچند، این کار می تواند باعث سردرگمیِ دیگری شود؛ یک طراح باید از کدام ابزارها استفاده کند؟ و از کدام روش ها پیروی کند؟ چگونه طراحی اشیای مختلف را برای افراد مختلف معنا کند؟

اندکی از افراد می توانند بگویند که صرفاً یک راه صحیح برای طراحی وجود دارد و یا یک سری از ابزارها فقط مناسب این کار هستند. برای بعضی، طراحی کاملاً در مورد خلاقیت و خلق کردن است. برای برخی دیگر، طراحی یک مهارت یا یک نوع هنر است و برای گروهی دیگر طراحی کلاً در مورد فرایندها است.

طراحی محصول می تواند زمینه ی مطالعه چالش برانگیزی باشد زیرا بسیاری از موضوعات مانند مواد، تولید، خلق ایده ها، نرم افزارها، عملکردهای مهندسی، هنر وتحقیقات بازار در آن لمس می شوند.

کتاب حاضر با کاوش انواع بخش های کلیدی، دیدی یکپارچه و مرتبط در زمینه فرآیند طراحی محصول فراهم می آورد و در مورد اینکه چه عواملی باید مورد توجه قرار گیرند و قدم بعدی ممکن است شما را به کدام مرحله از فرآیند برساند، توصیه های مفیدی در اختیارتان قرار می دهد.

این کتاب می تواند به صورت یک مرجع و یا راهنمایی مفید مورد استفاده قرار گیرد. هر فصل شامل مثال هایی از آثار طراحان با استعداد در سراسر جهان است که می تواند در به تصویر در آوردن نکات متن کمک کرده و الهام بخش برای خلاقیت شما باشد.