اگر می خواهید عکس‌های فوق‌العاده بگیرید این کتاب را بخوانید.

50,000 تومان
مشخصات محصول
نام ویژگیمقدار ویژگی
نویسندههنری کارول
مترجمآلما بهمن‌پور
نوبت چاپ3
تعداد صفحات128
نوع جلدشومیز
قطعرقعی
سال نشر1397
موضوعهنر
نوع کاغذگلاسه
وزن (به گرم)276
شابک9786001521935

گر می خواهید عکس های فوق العاده بگیرید این کتاب را بخوانید برای موج جدید اسکنرهای فوری که از سیستم DSLR استفاده می کنند، سیستم جمع و جور و دوربین های بریج مناسب است و به دنبال نکات برتر برای یک عکاسی ایده آل است.

• یک کتاب عکاسی پرفروش با بیش از 300000 نسخه ی فروخته شده!
• نکات برتر عکاسی را از 50 عکاس معروف بیاموزید
• راهنمای لازم برای عکاسان آماتور و عکاسان حرفه ای

کتاب اگر می خواهید عکس های فوق العاده بگیرید این کتاب را بخوانید حاوی هیچ نمودار ، نمودار فنی و اصطلاحات تخصصی مربوط به عکاسان و عکاسی نیست. درعوض ، از طریق تصاویر نمادین و عکس های بازیگوشانه ، همراه با نکات عملی ، به خوانندگان الهام می بخشد.
این کتاب که به پنج بخش تقسیم شده است ، شامل ترکیب ، نوردهی ، نور ، لنزها و هنر دیدن است. شاهکارهای عکاسان تحسین شده - از جمله هنری کارتیه- برسون ، سباستینو سالگادو ، فی گادوین ، ناداو کاندر ، دایدو موریاما و مارتین پار نیز در این کتاب آمده است و به خوبی بررسی شده است. کتاب کتاب اگر می خواهید عکس های فوق العاده بگیرید این کتاب را بخوانید نکات لازم برای عکاسی را به خوانندگان خود ارائه می دهد و آن ها را تشویق به آزمایش ایده های جدید می کند.

عکاسان مشتاق امروز خواهان بی واسطه بودن هستند و عکاسی را راهی مقرون به صرفه برای بیان سریع و خلاقانه خود می دانند. این کتاب راهنما نیازهای آنها را برطرف می کند و به آنها آموزش می دهد که چگونه با استفاده از تکنیک های حرفه ای عکس بگیرند.