تاریخ امید بخش نوع بشر

95,000 تومان
مشخصات محصول
نام ویژگیمقدار ویژگی
نویسندهروتخر برخمان
مترجممیرجواد سید‌حسینی
مترجمسکینه تقی‌زاده
نوبت چاپ6
تعداد صفحات454
سال نشر1399
نوع جلدسخت
قطعرقعی
نوع کاغذبالکی
موضوعتاریخ
وزن (به گرم)570
شابک9786002537287

روتخر برخمان با استقلال کامل فکری و با بهره مندی از علم تاریخ، فرصتی در اختیار ما قرار می دهد تا آیندۀ بسیار روشن تری از آنچه تاکنون تصور کرده ایم بسازیم.
تیموتی اسنایدر، نویسندۀ کتاب های خودکامگی و در مسیر ناآزادی
تاریخ امیدبخش نوع بشر اثری بی نظیر و تفکربرانگیز است؛ کتابی که استدلال های صریح و کوبندۀ آن به طور بالقوه مفاهیم ضمنی گسترده ای در بر دارد تا دریابیم که چگونه می بایست حکومت ها، محیط های کار، مدارس و مؤسسات تربیتی و اصلاحی مان را طراحی و ساماندهی کنیم. برخمان انسان ساده لوح و ناآگاهی نیست. استدلال های او برای بازاندیشی دربارۀ رویدادهای تاریخی، ریشه در مطالعات او در فلسفه و علوم اجتماعی دارد. او در این اثر برخی باورهای نادرست را که قرن ها بر ذهن بشر حاکم بوده، به چالش می طلبد و بی اعتباری شان را اثبات می کند... برخمان یافته هایش را به تفصیل و به شکلی جذاب-که یادآور سبک نوشتار نویسندگان مشهور و مطرح است-روایت می کند.
باربارا اسپیندل، کریستین ساینس مانیتور
روتخر برخمان یکی از اندیشمندان مورد علاقۀ من است. این کتاب، فرضیات بنیادین ما دربارۀ ماهیت نوع بشر را به چالش می کشد و جهانی از امکانات و فرصت ها به روی ما می گشاید. تاریخ امیدبخش نوع بشر اثرس ساده و در عین حال هوشمندانه و تأثیرگذار است.
اندرو یانگ، نویسندۀ کتاب جنگ علیه مردم عادی