تكنيك هاي پتينه كاري

65,000 تومان
مشخصات محصول
نام ویژگیمقدار ویژگی
نویسندهساشا كوهن
مترجمسمانه سهرابي،فريما جمالي
نوبت چاپ3
تعداد صفحات128
نوع جلدشوميز
قطعرحلي
سال نشر1393
موضوعهنر
نوع کاغذگلاسه
وزن (به گرم)421
شابک9789647141840

کتاب تکنیک های پتینه کاری مجموعه ای از آسان ترین و کاربردی ترین فنون نقاشی و رنگ آمیزی تزئینی است که توسط ساشا کوهن تالیف و با ترجمه سمانه سهرابی ملایوسف و فریما سادات جمالی توسط انتشارات میردشتی منتشر شده است.این کتاب دارای ایده های جالبی برای کاربرد فنون پتینه کاری در محیط خانه را به شما ارائه می دهد که با استفاده از آنها می توانید به مرمت یا نوسازی بخشی از فضای خانه و همچنین تزیین اثاثیه بپردازید.

بخش اول کتاب

کتاب تکنیک های پتینه کاری از ساشا کوهن دارای دو بخش است که بخش اول شامل توصیه های مفیدی درباره ی اصول نقاشی، چاپ با شابلون (استنسیل)، فنون چاپ و همچنین مواد و وسایل لازم برای شروع کار است.همچنین درباره ترکیب رنگ ها، کار با انواع پوشش های نهایی،وارنیش ها و ساخت مهر و شابلون به وسیله شما ،توصیه های روشنی ارائه شده است.

بخش دوم کتاب

بخش دوم شامل ۲۶ درس و طرح اجرا شده است که ترتیب طرح ها از ساده تا پیچیده را شامل می شود که این شاخصه استفاده از کتاب را برای هر سطح تجربه و توانایی ممکن می سازد. هر درس با دستور العمل گام به گام و عکس هایی واضح از مراحل کار که کاملا توضیح داده شده ارائه می گردد که این امر تضمین دستیابی به نتیجه ای عالی در کار است.