خالصانه خوب بودن

33,000 تومان
مشخصات محصول
نام ویژگیمقدار ویژگی
نویسندهموسسه مدرسه زندگی
مترجمپروانه خدا بنده‌لو
نوبت چاپ1
تعداد صفحات108
سال نشر1399
نوع جلدشومیز
قطعرقعی
موضوعروانشناسی
نوع کاغذبالکی
وزن (به گرم)89
شابک9786229558768

"خالصانه خوب بودن" جستارهایی برای زندگی را از موسسه ی "مدرسه زندگی" در بردارد که "پروانه خدابنده لو" آن را به فارسی بازگردانی کرده است. اکثر کتاب هایی که در صدد ایجاد تحول هستند، به دنبال ثروتمندتر یا لاغرتر شدن ما هستند. این کتاب می خواهد به ما کمک کند که "خالصانه خوب بودن" را بیاموزیم: یعنی کمتر تحریک پذیر و عصبی باشیم ، صبورتر ، شنونده تر، گرمتر و به طور کلی خوب تر باشیم.
خوب بودن ممکن است جذابیت فوری پول یا شهرت را نداشته باشد ، اما با این وجود یکی از خصایص مهم زندگی است و ما آن را به ضرر خود نادیده می گیریم. این کتاب راهنمایی به سمت چشم انداز زیبایی های ناشناخته است و ما را به تدریج پیرامون موضوعات بنیادی این خصلت فراموش شده هدایت می کند. ما یاد می گیریم که چگونه نیکوکار، بخشنده، طبیعی و اطمینان بخش باشیم. یاد می گیریم که خوبی با قدرت سازگار است و به هیچ وجه شاخصی از ساده لوحی نیست. شایسته است که خوبی و نیکوکاری به عنوان یکی از بالاترین دستاوردهای بشری شناخته شود.
کتاب های زیادی وجود ندارد که درباره ایده "خوب" بودن و نقاط قوت و ضعف آن نوشته شده باشد ، و این که چرا خوبی چیزی است که همیشه به عنوان یک ویژگی خوشایند مورد توجه قرار نمی گیرد. "مدرسه زندگی" در مورد جنبه های مختلف خوبی، چرا هنوز باید به دنبالش بگردیم و آن را فراموش نکنیم و اینکه چگونه می تواند یک نقطه قوت باشد بحث می کنند. در مجموع، "خالصانه خوب بودن" مطالعه ای دلپذیر است و بینش عمیق تری در برخی از اقدامات ما ارائه می کند.