سنت شکنان

سرآغازهای شگفت انگیز و خطرناک فلسفه مدرن
18,000 تومان
مشخصات محصول
نام ویژگیمقدار ویژگی
نویسندهاستیون ندلر
نویسندهبن ندلر
نوبت چاپ1
سال نشر1397
نوع جلدشومیز
قطعرقعی
نوع کاغذتحریر
وزن (به گرم)150
موضوعفلسفه
شابک9786229503416

سنت‌شکنان! کتابی‌ هیجان‌انگیز، که با متنی روان و تصاویری روشنـگر، داستـان پرماجرای اندیشمندان قرن هفدهـم را بازمی‌گوید که با تن دادن به خطر تکفیر و زندان و حتی مرگ، با مرجعیت‌ها به چالش برخاستند و بنیان‌های فلسفه و علم مدرن را پی‌ افکندند و به ظهور دنیای نو کمک کردند.
سنت‌شکنان! مقدمه بی‌نظیری است در آشنایی با تولد اندیشه مدرن، که با متن هوشمندانه و تصاویر پرنشاط خود، خواننده را در یکی از شگفت‌انگیزترین دوره‌های شکوفایی فلسفه و علم سیر می‌دهد. در این دوره، فیلسوفان و دانشمندان برجسته‌ای چون گالیله، بیکن، دکارت، هابز، بویل، اسپینوزا، لاک، لایب‌نیتس و نیوتون، به طور بنیادی نحوه نگرش ما را به جهان، جامعه، و خودمان دگرگون کردند. اکنون زمین‌مرکزی و حق الهی پادشاهان جای خود را به اندیشه‌هایی جدید می‌داد. سنت‌شکنان! داستان ایده‌ها، و زندگی و زمانه آن‌ها را به شکلی مبتکرانه بیان می‌کند.
نویسنده کتاب، استیون ندلر استاد فلسفه دانشگاه و نویسنده کتاب‌های فلسفی متعدد است. یکی از کتاب‌های او فینالیست جایزه معروف پولیتزر بوده است. بن ندلر هم طراح و تصویرگری چیره‌دست است. کتاب تحسین‌شده سنت‌شکنان! را دانشگاه پرینستون در سال 2017 منتشر کرد.