شش درس طراحی

60,000 تومان
مشخصات محصول
نام ویژگیمقدار ویژگی
نویسندهویلیام کنتریج
مترجمشیوا نوروزی
نوبت چاپ1
تعداد صفحات176
سال نشر1397
نوع کاغذبالکی
نوع جلدشومیز
قطعوزیری
موضوعهنر
وزن (به گرم)290
شابک9786001522482

در طول سه دهه گذشته ، ویلیام کنتریج ، هنرمند تجسمی ، به خاطر فعالیت خود در رسانه ها از جمله نقاشی ، فیلم ، مجسمه سازی ، چاپ و تئاتر ، تحسین بین المللی را به دست آورد. تصاویر وی که در تضادهای واضح و سیاه و سفید قرار گرفته است ، آفریقای جنوبی را نشان می دهد و مانند سایه هایی بی انتها به چیزی بیش از موارد ابتدایی اشاره دارد. بر اساس سخنرانی های چارلز الیوت نورتون در سال 2012 ، شش درس طراحی کامل ترین مجموعه از افکار کنتریج در مورد هنر ، هنر سازی و استودیو است.
کنتریج می گوید ، هنر ، نوع دانش مخصوص به خود است. این فقط دنیای واقعی را تکمیل نمی کند ، و نمی توان آن را صرفا با اصطلاحات عقلانی رشته های دانشگاهی سنتی درک کرد. استودیو مکان بسیار مهمی برای ایجاد معناست: مکانی که تفکر خطی رها می شود و فرآیندهای مادی چشم ، دست ، ذغال و کاغذ خودشان راهنمای خلاقیت می شوند. طراحی این پتانسیل را دارد که ما را در مورد پیچیده ترین موضوعات زمانه مان آموزش دهد. این معنای واقعی "درس های طراحی" است.

با گنجاندن عناصر طراحی گرافیک و مباحثی اعم از غار افلاطون گرفته تا نقش روشنگری در استعمار به تصویر کشیدن حیوانات در هنر ، 6 درس طراحی کتابی در مورد این است که چگونه هنر دانش تولید می کند.